Aranżacja | Sofa na wymiar Brooks

8 584,00 

TERMIN REALIZACJI: 16-18 tygodni

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria:
Share

Opis

Sofa na wymiar Brooks

Sofa tapicerowana welurową tkaniną Crown Velvet. Mebel wykonywany na zamówienie, a jego wymiary, wypełnienie, tkanina i kolor nóg podlegają całkowitej personalizacji. Sofa posiada dwie poduszki na oparciu, dekoracyjne wałeczki, siedzisko z łączonych poduszek, a także wygodne podłokietniki. Do wyboru są dwa rodzaje wypełnienia: z jednej strony zastosowaliśmy naturalne pierze, które umieściliśmy w specjalnie szytych kieszeniach; z drugiej – piankę wysokoelastyczną, termoaktywną, która doskonale się dopasowuje i zawsze wraca do pierwotnego stanu. Brzegi wszystkich poduszek wykończono dekoracyjną lamówką w kolorze tkaniny. Prezentowany model jest umieszczony na drewnianym stelażu w kolorze czarnym.

Elegancka, minimalistyczna sofa na wymiar Brooks jest dostępna na zamówienie zarówno online, jak i w showroomie Pasadena home & deco w Białymstoku. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą sof na stronie: https://pasadenahome.pl/meble/sofy-kanapy/.

Wymiary prezentowanego modelu:

  • Wysokość całkowita: 89 cm
  • Wysokość do siedziska: 45 cm
  • Szerokość całkowita: 200 cm
  • Grubość podłokietników: 12 cm
  • Wysokość do podłokietnika/ramy: 61 cm
  • Głębokość całkowita: 96 – 99 cm
  • Głębokość siedziska: 60 – 65 cm

W wyniku doświadczenia zdobytego przez lata pracy przy realizacji zamówień na meble, a także w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów postanowiliśmy stworzyć własną manufakturę mebli tapicerowanych. Warto podkreślić, że produkty z logiem Pasadena furniture są wykonywane wyłącznie lokalnie. Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 2%.

Informacje dodatkowe

Producent

Pasadena Home & Deco

Zastosowane Materiały

Drewno, Tkanina

Styl

Modern classic, Nowoczesny

Wybarwienie

Drewno/marmur/granit są materiałami naturalnymi, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia, są cechami typowymi i nie stanowią podstawy do reklamacji.

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).

Może spodoba się również…