Fotel pikowany przeplatany Ciara

999,00 

Termin realizacji: 5 – 6 tygodni

 

Jeżeli chcesz zmienić materiał zadzwoń lub napisz.

 

Zobacz także:

 

 

KOLOR TKANINY – kliknij, aby powiększyć: 
Udostępnij

Opis

Fotel pikowany Ciara tapicerowany miękką tkaniną o delikatnym połysku i efekcie pisania się materiału. Mebel posiada ciekawe, przeplatane tkaniną oparcie i podłokietniki. Wypełnienie tworzy pianka wysokoelastyczna o bardzo dużym stopniu gęstości, która zdecydowanie podnosi komfort siedzenia. Stelaż wykonano z metalu w czarnym kolorze. Przedstawiony model pasuje do salonu w stylu nowoczesnym i modern classic.

Nowoczesny fotel pikowany Ciara jest dostępny na zamówienie zarówno online, jak i w showroomie Pasadena home & deco w Białymstoku. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą foteli tapicerowanych.

Wymiary:

  • Wysokość całkowita: 75 cm
  • Wysokość do siedziska: 45 cm
  • Szerokość całkowita: 81 cm
  • Szerokość siedziska: 45 cm
  • Głębokość całkowita: 64 cm
  • Głębokość siedziska: 45 cm

Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 2%. Fotel welurowy Ciara jest od podstaw produkowany w Polsce na indywidualne zamówienie klienta. W przypadku domawiania kolejnych foteli zastrzegamy możliwość wystąpienia różnic w kolorach metalowych podstaw ze względu na różne partie dostaw. Metalowe ramy nie są całkowicie gładkie i jednolite – mogą być widoczne łączenia spawów, a na powierzchni występować drobne nierówności struktury.

Istnieje także możliwość personalizacji – po wybór innej tkaniny zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

 

 

Informacje dodatkowe

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości anulowania / zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).

Producent

Pasadena Home & Deco

Styl

Nowoczesny, Nowojorski, Hamptons