Krzesło do nowoczesnej kuchni Ariana Nebbia

1 019,00 1 239,00 

Termin realizacji: 6 – 8 tygodni

 

Model ze zdjęć – Nebbia 05

Jeżeli chcesz zmienić materiał lub potrzebujesz próbki zadzwoń lub napisz.

 

KOLOR TKANINY – kliknij, aby powiększyć:

Próbnik Nebbia z kolorami

Udostępnij

Opis

Krzesło do nowoczesnej kuchni Ariana posiada ergonomiczne siedzisko i oparcie. Wypełnienie siedziska i oparcia z pianki tapicerskiej o dużym stopniu gęstości. Metalowe nogi – kolor i model do wyboru. Tkanina zastosowana na tym modelu to łatwoczyszcząca, zaimpregnowana plecionka Nebbia, nowoczesny, lekko melanżowy splot. Model ze zdjęć tapicerowany w kolorze Nebbia 05. Na oparciu zastosowana została dekoracyjna lamówka. Krzesło Arina Nebbia posiada do wyboru model nóg w kolorze czarnym lub złotym.

W naszej ofercie dostępne są krzesła tapicerowane do kuchni, jadalni, salonu oraz do toaletki. Wygodne krzesło do nowoczesnej kuchni Ariana można zamówić w showroomie Pasadena home & deco w Białymstoku przy ul. Wiejskiej 67 lok U1, jak również online. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą krzeseł tapicerowanych.

Wymiary:

  • Wysokość całkowita: 81 cm
  • Wysokość do siedziska: 48 cm
  • Szerokość całkowita: 60 cm
  • Szerokość siedziska: 50 cm
  • Głębokość całkowita: 55 cm
  • Głębokość siedziska: 47 cm

Zdjęcia mają charakter poglądowy, do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 2%. Krzesło do nowoczesnej kuchni Ariana jest od podstaw produkowane w Polsce na indywidualne zamówienie klienta. W przypadku domawiania kolejnych modeli zastrzegamy możliwość wystąpienia różnic w kolorach metalowych podstaw, ze względu na różne partie dostaw. Metalowe ramy nie są całkowicie gładkie i jednolite – mogą być widoczne łączenia spawów, a na powierzchni występować drobne nierówności struktury.

O próbkę tkaniny zapytaj mailowo.

Istnieje także możliwość personalizacji – po wybór innej tkaniny zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Poniżej przedstawiamy nasze przykładowe realizacje:

Krzesło do nowoczesnej kuchni Avila Nebbia posiada ergonomiczne siedzisko i oparcie. Łatwoczyszcząca plecionka, nowoczesny, lekko melanżowy splot. Krzesło do nowoczesnej kuchni Avila Nebbia posiada ergonomiczne siedzisko i oparcie. Tkanina łatwoczyszcząca plecionka, nowoczesny, lekko melanżowy splot. Krzesło do nowoczesnej kuchni Avila Nebbia posiada ergonomiczne siedzisko i oparcie. Nowoczesna tkanina łatwoczyszcząca plecionka, nowoczesny, lekko melanżowy splot.

 

Jeżeli chcesz zmienić model nóg na inny niż widoczny na zdjęciu, skontaktuj się z nami w celu indywidualnej wyceny. Poniżej przedstawiamy inne modele:

MODEL NÓG – kliknij, aby powiększyć:

Informacje dodatkowe

Kolor

Beżowy, Niebieski, Różowy, Szary, Zielony

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości anulowania / zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).

Producent

Pasadena Home & Deco

Styl

Nowoczesny

Kolor tkaniny

01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Kolor nóg

Czarny, Złoty

Może spodoba się również…