Krzesło na czarnych nogach Perla

1 379,00 1 799,00 

Termin realizacji: 6 – 8 tygodni

jeżeli jesteś zainteresowany zmianą tkaniny lub próbkami tkanin zadzwoń 695 149 180
Udostępnij

Opis

Krzesło tapicerowane z podwójnym oparciem

Perla zdecydowanie różni się od innych modeli krzeseł tapicerowanych. Z pewnością uwagę zwraca podwójne oparcie i zastosowanie dwóch rodzajów materiałów. Tym razem nasz wybór padł na tkaniny o wyraźnym splocie: Notte oraz Avena z Fargotexu. Stelaż powstał z metalu w kolorze czarnym, choć do wyboru są także złote nogi. Krzesło pasuje do jadalni lub salonu w stylu nowoczesnym i modern classic.

W naszej ofercie znajdą Państwo krzesła tapicerowane do jadalni, salonu, przedpokoju oraz do toaletki. Wygodne krzesło na czarnych nogach Perla jest dostępne na zamówienie zarówno w showroomie Pasadena home & deco, jak również online. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą krzeseł tapicerowanych.

Wymiary:

  • Wysokość całkowita: 78 cm
  • Wysokość do siedziska: 46,5 cm
  • Szerokość całkowita: 57 cm
  • Szerokość siedziska: 54 cm
  • Głębokość całkowita: 58 cm
  • Głębokość siedziska: 45 cm

Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 2%. Krzesło do jadalni Perla jest od podstaw produkowane w Polsce na indywidualne zamówienie klienta. Istnieje także możliwość personalizacji – po wybór innej tkaniny zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

W przypadku domawiania kolejnych modeli zastrzegamy możliwość wystąpienia różnic w kolorach metalowych podstaw ze względu na różne partie dostaw. Metalowe ramy nie są całkowicie gładkie i jednolite – mogą być widoczne łączenia spawów, a na powierzchni występować drobne nierówności struktury.

Informacje dodatkowe

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości anulowania / zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).

Producent

Pasadena Home & Deco

Styl

Modern classic, Nowoczesny

Zastosowane Materiały

Metal, Tkanina

Kolor

Szary