Opis
Krzesło welurowe Roni posiada ozdobne “uszy” oraz pikowanie w stylu chesterfield. Stelaż wykonano z litego drewna bukowego, niemniej jednak wybarwienie nóg pozostaje do wyboru. Siedzisko posiada wypełnienie z pianki wysokoelastycznej o bardzo dużym stopniu gęstości oraz sprężyny faliste, które zdecydowanie podnoszą komfort użytkowania. Tkanina zastosowana na tym modelu to łatwoczyszczący aksamit, który pozostawia efekt delikatnego “pisania się” tkaniny.
W wersji standardowej krzesło posiada pikowane oparcie, ale istnieje możliwość zamówienia dodatków tapicerskich takich jak: taśma pineskowa, srebrna kołatka, przednie nóżki typu Ludwik lub pikowanie z imitacją kryształów Swarovskiego. Ponadto, aby dostosować krzesło do swojego wnętrza, można wybrać zupełnie inną tkaninę. W naszym sklepie on-line oferujemy szeroki wybór tkanin tapicerskich m.in. z kwiatowymi wzorami, gładkich, w kratkę, z mocnym połyskiem lub o bardziej naturalnym splocie.
W naszej ofercie znajdą Państwo krzesła tapicerowane do jadalni, salonu, przedpokoju oraz do toaletki. Wygodne krzesło welurowe Roni to jest dostępne na zamówienie zarówno w showroomie Pasadena home & deco, jak również online. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą krzeseł na stronie: pasadenahome.pl/meble/krzesla
Wymiary:
- Wysokość całkowita: 106 cm
- Wysokość do siedziska: 49 cm
- Szerokość całkowita: 57 cm
- Szerokość siedziska: 55 – 45 cm
- Głębokość całkowita: 73 cm
- Głębokość siedziska: 50 cm
- Waga: 12,5 kg
Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 2%. Krzesło do jadalni Roni jest od podstaw produkowane w Polsce na indywidualne zamówienie klienta.
Próbkę tkaniny można zamówić tutaj: Tkanina obiciowa Piano.
Istnieje także możliwość personalizacji – po wybór innej tkaniny zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.