Kwadratowy rozkładany stół Agustin II 130-230 cm

4 499,99 4 678,99 

Termin realizacji: 10 – 12 tygodni

 

Zobacz także:

Stół rozkładany okrągły do jadalni Agustin 130-230 cm. Stół z dwoma dostawkami chowanymi w środku mebla. Dostępne różne wybarwienia.

Dostępne wybarwienia drewna:

Wybarwienia stołów fornirowanych dostępnych dla stołów rozkładanych.

Udostępnij

Opis

Kwadratowy rozkładany stół Agustin II 130-230 cm osadzony na solidnej drewnianej nodze. Stół fornirowany jest naturalnym fornirem dębowym. Stół dębowy okrągły rozkładany ma dwie wkładki chowane w środku, które pozwalają przedłużyć blat o 50 lub 100 cm. Rozkładanie za pomocą prowadnicy synchronicznej – wystarczy odsunąć jeden bok, aby dołożyć dostawki. Kwadratowy rozkładany stół Agustin II pasuje do jadalni w stylu nowoczesnym, modern classic, a także w stylu loftowym.

Kwadratowy rozkładany stół Agustin II jest nieodzownym elementem każdego domu. Służy nam zarówno na co dzień, jak i przy ważnych okazjach. Dlatego w Pasadena home & deco znajdziesz stoły dębowe okrągłe rozkładane, prostokątne rozkładane, kwadratowe rozkładane idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą stołów na stronie: https://pasadenahome.pl/meble/stoly/. W naszym sklepie dopasujesz także krzesła tapicerowane z możliwością zmiany tkaniny.

Specyfikacja: 

  • wymiar blatu: 130×130 cm
  • długość blatu po rozłożeniu: z jedną dostawką 180 cm lub z dwiema 230 cm
  • wysokość: 76 cm
  • blat z płyty fornirowanym natutralnym fornirem dębowym
  • stabilna fornirowana noga z drewna bukowego (fornirowana naturalnym fornirem dębowym)
  • prosty montaż – blat do skręcenia z nogami
  • możliwość dokupienia maty ochronnej o średnicy stołu przed rozłożeniem

Kwadratowy rozkładany stół Agustin II jest dostępny na zamówienie. Każdy blat jest unikatowy, dlatego mogą pojawić się różnice w wybarwieniu lub ułożeniu słojów między poszczególnymi modelami. Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 3%. Kwadratowy rozkładany stół Agustin II jest produkowany w Polsce na zamówienie klienta. Mebel do samodzielnego montażu.

Informacje dodatkowe

Rozkładany

Tak

Zastosowane Materiały

Drewno, fornir drewniany

Styl

Nowoczesny

Producent

Pasadena Home & Deco

Wybarwienie

Drewno/marmur/granit są materiałami naturalnymi, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia, są cechami typowymi i nie stanowią podstawy do reklamacji.

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości anulowania / zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).

Może spodoba się również…