Ławka pikowana Ciara 130 cm

1 352,99 

Termin realizacji: 6 – 8 tygodni

 

KOLOR TKANINY – kliknij, aby powiększyć:

Share

Opis

Ławka pikowana Ciara tapicerowana miękką tkaniną o mocnym połysku i efekcie pisania się materiału. Mebel posiada ciekawe, przeplatane tkaniną oparcie i podłokietniki. Wypełnienie tworzy pianka wysokoelastyczna o bardzo dużym stopniu gęstości, która zdecydowanie podnosi komfort siedzenia. Stelaż wykonano z metalu w czarnym kolorze. Przedstawiony model pasuje do salonu w stylu nowoczesnym i modern classic.

Nowoczesna ławka pikowana Ciara jest dostępna na zamówienie zarówno online, jak i w showroomie Pasadena home & deco w Białymstoku. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą mebli tapicerowanych.

Wymiary:

  • Wysokość całkowita:  74 cm
  • Wysokość siedziska: 44 cm
  • Szerokość całkowita: 133 cm
  • Szerokość siedziska: 92 cm
  • Głębokość całkowita: 59 cm
  • Głębokość siedziska: 43 cm

Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 2%. Sofa welurowa Ciara jest od podstaw produkowana w Polsce na indywidualne zamówienie klienta. W przypadku domawiania kolejnych modeli zastrzegamy możliwość wystąpienia różnic w kolorach metalowych podstaw ze względu na różne partie dostaw. Metalowe ramy nie są całkowicie gładkie i jednolite – mogą być widoczne łączenia spawów, a na powierzchni występować drobne nierówności struktury.

Istnieje także możliwość personalizacji – po wybór innej tkaniny zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Informacje dodatkowe

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości anulowania / zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).

Producent

Pasadena Home & Deco

Styl

Modern classic, Nowoczesny

Może spodoba się również…