Produkty w sklepie

Krzesła można wykorzystać prawie w każdym pomieszczeniu. Dzięki luksusowym krzesłom nowojorskim można komfortowo zjeść obiad lub usiąść za biurkiem do pracy. Krzesła powinny być wizytówką domu i mieszkania. Estetyczne i piękne krzesła świadczą o dobrym guście właściciela.

Piękny kształt

Krzesła w stylu nowojorskim charakteryzują się luksusem i szykiem. Solidne wykonanie i jakość wpływają na niebywałą wygodę. Miękkie materiały i wykończenie sprawiają, że krzesła będą idealnym dopełnieniem każdego salonu. Zastosowanie aksamitu jako głównego materiału sprawia, że krzesła prezentują się dostojnie i elegancko.

Do wyboru mamy krzesła z oparciem płaskim, półokrągłym lub z podłokietnikami. Wszystko zależy od preferencji klienta. Oprócz aksamitu można również zastosować materiał welurowy. Wszystko jest wykończone na najwyższym poziomie. Można wybierać pomiędzy krzesłami pikowanymi i gładkimi. Pikowane może być oparcie lub ty mebla. Szeroki wybór oryginalnych kształtów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Szeroki wybór kolorów

Wszystkie krzesła można osobiście personalizować, co sprawia, że każdy może wybrać taki kształt, materiał i kolor, jaki mu się podoba. Duży wybór kolorów sprawia, że dopasujemy krzesła do różnych typów wnętrz i pomieszczeń. Do wyboru kolory ciepłe i zimne. Różne odcienie szarości, czerwieni, zieleni i błękitu sprawiają, że każdy znajdzie swój ulubiony kolor.

Krzesła w stylu nowojorskim sprawdzą się w każdym domu, ponieważ dzięki nim można zaaranżować wnętrza o różnej stylistyce.