Produkty w sklepie

Wyjątkowe sofy oraz kanapy z funkcją spania dostępne w różnych kolorach tkanin. Sofy w sklepie internetowym Pasadena Home & Deco można zamówić w wielu przepięknych kolorach tkanin o różnych parametrach. Znajdą Państwo także kilka modeli sof i kanap dostępnych już we wcześniej dobranej tkaninie, bez potrzeby modyfikacji dodatkowych elementów. W ramach sof, gdzie tkanina jest możliwa do wyboru, mogą Państwo dopasować tkaninę do sofy i kanapy w sposób odpowiedni do Państwa wymagań.

Na przykład, jeżeli potrzebują Państwo sofy lub kanapy odpornej na plamy oraz zabrudzenia, polecamy między innymi tkaninę Gardin. Jeżeli sofa będzie użytkowana w miejscu o wysokim ruchu publicznym, na przykład w biurze, warto zastanowić się nad sofą w tkaninie najbardziej odpornej na ścieranie, takiej jak bardzo popularna wśród klientów tkanina Art Velvet. W sklepie Pasadena Home & Deco znajdą Państwo tkaniny idealnie spełniające wszystkie potrzeby, dzięki czemu wybrana przez Państwa sofa będzie posiadała dokładnie takie parametry, jakich Państwo potrzebują.

Szczegółowe informacje dotyczące rozmiarów oraz możliwości produkcyjnych każdej z Sof i Kanap znajdą Państwo na stronach poszczególnych produktów. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących oferty na sofy oraz kanapy, zapraszamy do kontaktu.