Zagłówek tapicerowany na wymiar wezgłowie pikowane w karo z guzikami i zakładami – Model 5.

775,00 

Cena za 1m2 usługi, bez tkaniny.

Zagłówek tapicerowany na wymiar.

Możliwość personalizacji poprzez wybór kształtu, rozmiaru i tkaniny obiciowej. Zapotrzebowanie na tkaninę obliczane jest indywidualnie dla danego wymiaru wezgłowia.

TERMIN REALIZACJI: 16-18 tygodni

Share

Opis

Nowoczesny zagłówek tapicerowany dostępny na zamówienie w określonym przez Ciebie rozmiarze. Wezgłowie pikowane w karo z guzikami i zakładkami. Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z oferty sklepu daje nam niezliczona ilość faktur i wykończeń. Gruba pianka 6cm w połączeniu z tkaniną sprawia, że ściana staje się miękka i przytulnaZagłówki tapicerowane znajdują swoje zastosowanie w domach, biurach, hotelach i lokalach gastronomicznych. Maksymalna długość panel to 250cm i szerokość 150cm. Zapotrzebowanie na tkaninę wyliczane jest indywidualnie na podstawie wielkości zagłówka tapicerowanego.

  • Zagłówek tapicerowany tworzy niepowtarzalny i wyjątkowy efekt dekoracyjny na ścianie
  • Wezgłowie pikowane tworzy efektowną dekorację i niepowtarzalny charakter wnętrza
  • Panele tapicerowane możemy przymocować do różnego rodzaju podłoży, używamy wkrętów jeżeli mamy dojście od strony pleców, kleju montażowego lub specjalnych uchwytów.
  • Łatwe do utrzymania w czystości. Tkaniny należy systematycznie odkurzać i można prać odkurzaczem piorącym, natomiast punktowe zabrudzenia usuwamy wilgotną szmatką z dodatkiem szarego mydła.
  • Realizujemy również zamówienia niestandardowe, np, panele jodełkę lub panele akustyczne do sal kinowych.


Usługa wykonania panelu zawiera:
– płytę MDF
– piankę o grubości 6cm
– owate i fizelinę zabezpieczającą piankę
– usługę tapicerowania

Ograniczenia:
Zagłówki tapicerujemy z tkaniny dostępnych w ofercie sklepu.
Szerokość panela tapicerowanego do 150 cm i długość do 250 cm.

Zadzwoń lub napisz:
Fachowa pomoc i doradztwo
tel: 695 149 180
mail: showroom@pasadenahome.pl

Przykładowe realizacje:

zagłówek pikowany z guzikami tkanina Glam Velvet 2 zagłówek pikowany z guzikami tkanina Glam Velvet 1 ściana tapicerowana pikowana w karo z guzikami i zakładami 2 ściana tapicerowana pikowana w karo z guzikami i zakładami 1 siedzisko pufy pikowane z guzikami i zakładami Glam Velvet 4 siedzisko pufy pikowane z guzikami i zakładami Glam Velvet 3 siedzisko pufy pikowane z guzikami i zakładami Glam Velvet 2 siedzisko pufy pikowane z guzikami i zakładami Glam Velvet 1

Więcej zdjęć zagłówków tapicerowanych w zakładce realizacje:
https://showroom.pasadenahome.pl/realizacje/

Informacje dodatkowe

Producent

Pasadena Home & Deco

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).