Panele ścienne tapicerowane na ścianę od 12 do 25 cm szerokości – Model 7.

575,00 

Cena za 1m2 usługi, bez tkaniny.

Nowoczesne panele ścienne tapicerowane na ścianę wąskie. Długie i wąskie panele tapicerowane tworzą nam unikalną strukturę ściany. Szerokość paneli może mieć od 9 do 14 paneli, zapotrzebowanie na tkaninę ok. 2,20 mb tkaniny o szerokości 140 cm.

TERMIN REALIZACJI: 16-18 tygodni

Share

Opis

Nowoczesne panele ścienne tapicerowane na ścianę wąskie. Długie i wąskie panele tapicerowane tworzą nam unikalną strukturę ściany. Gruba pianka 3cm z tkaniną sprawia, że ściana staje się miękka i przytulna. W połączeniu z szeroką ofertą tkanin pozwala stworzyć niepowtarzalny i wyjątkowy efekt dekoracyjny na ścianie. Tapicerowane panele ścienne znajdują swoje zastosowanie w domach, biurach, hotelach i lokalach gastronomicznych. Szerokość paneli może mieć od 12 do 25 cm, zapotrzebowanie na tkaninę ok. 2,20 mb tkaniny o szerokości 140 cm.

  • Panele ścienne tapicerowane ocieplają wnętrze i wygłuszają pomieszczenie.
  • Tapicerowane panele ścienne tworzy efektowną dekorację i niepowtarzalny charakter wnętrza.
  • Panele tapicerowane na ścianę pozwalają na wykonanie szybkiej metamorfozy wnętrza unikając długiego remontu.
  • Płyty możemy przymocować do różnego rodzaju podłoży, używamy wkrętów jeżeli mamy dojście od strony pleców, kleju montażowego lub specjalnych uchwytów.
  • Łatwe do utrzymania w czystości. Tkaniny możemy systematycznie odkurzać i prać odkurzaczem piorącym, natomiast punktowe zabrudzenia usuwamy wilgotną szmatką z dodatkiem szarego mydła.
  • Realizujemy również zamówienia niestandardowe, np, panele jodełkę lub panele akustyczne do sal kinowych.


Usługa wykonania panelu zawiera:
– płytę MDF
– piankę o grubości 3cm
– owate i fizelinę zabezpieczającą piankę
– usługę tapicerowania

Ograniczenia:
Panele ścienne tapicerowane wykonujemy z tkanin dostępnych w ofercie sklepu.
Od 12 do 25 cm szerokości.

Zadzwoń lub napisz:
Fachowa pomoc i doradztwo
tel: 695 149 180
mail: showroom@pasadenahome.pl

Przykładowe realizacje:

 Panele tapicerowane pionowe wąskie w przedpokoju tkanina Prime 600 -1 Panele tapicerowane pionowe wąskie w przedpokoju tkanina Prime 600 -2 Panele tapicerowane pionowe wąskie w przedpokoju tkanina Prime 600 -3 Panele tapicerowane na wymiar wąskie. Tkanina obiciowa aksamit Onyx 402. Panele tapicerowane na wymiar wąskie. Tkanina obiciowa Onyx 402. Panele tapicerowane na wymiar wąskie. Tkanina obiciowa Onyx 402. Pianka 3 cm.
Więcej zdjęć paneli tapicerowanych w zakładce realizacje:

Informacje dodatkowe

Producent

Pasadena Home & Deco

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).