Panele tapicerowane na wymiar ścienne od podłogi do sufitu – Model 2.

469,00 

Cena za 1m2 usługi, bez tkaniny.

Panele tapicerowane na wymiar ścienne od podłogi do sufitu. Możliwość personalizacji poprzez wybór kształtu, rozmiaru i tkaniny obiciowej. Panele tapicerowane od podłogi do sufitu. Zapotrzebowanie na tkaninę obliczane jest indywidualnie dla danego wymiaru paneli.

TERMIN REALIZACJI: 16-18 tygodni

Share

Opis

Nowoczesna panele tapicerowane na wymiar od podłogi do sufitu z możliwością personalizacji kształtu i rozmiaru. Możliwość łączenia różnej wielkości paneli tapicerowanych i wykorzystania różnych tkanin daje nam niezliczona ilość faktur i wykończeń. Gruba pianka 3cm z tkaniną sprawia, że ściana staje się miękka i przytulna. W połączeniu z szeroką ofertą materiałów obiciowych pozwala stworzyć niepowtarzalny i wyjątkowy efekt dekoracyjny na ścianie. Panele tapicerowane ścienne znajdują swoje zastosowanie w domach, biurach, hotelach i lokalach gastronomicznych. Wysokość płyt tapicerowanych do 250cm i szerokość od 30 do 60cm. Zapotrzebowanie na tkaninę wyliczane jest indywidualnie na podstawie wielkości paneli tapicerowanych.

  • Panele tapicerowane na wymiar ocieplają wnętrze i wygłuszają pomieszczenie.
  • Tapicerowana ściana tworzy efektowną dekorację i niepowtarzalny charakter wnętrza.
  • Panele tapicerowane ścienne pozwalają na wykonanie szybką metamorfozę wnętrza unikając długiego remontu.
  • Płyty tapicerowane możemy przymocować do różnego rodzaju podłoży, używamy wkrętów jeżeli mamy dojście od strony pleców, kleju montażowego lub specjalnych uchwytów.
  • Łatwe do utrzymania w czystości. Tkaniny możemy systematycznie odkurzać i prać odkurzaczem piorącym, natomiast punktowe zabrudzenia usuwamy wilgotną szmatką z dodatkiem szarego mydła.
  • Realizujemy również zamówienia niestandardowe, np, panele w jodełkę lub panele akustyczne do sal kinowych.


Usługa wykonania tapicerowanej ściany zawiera:
– płytę MDF
– piankę o grubości 3cm
– owate i fizelinę zabezpieczającą piankę
– usługę tapicerowania

Ograniczenia:
Tapicerowane ściany wykonujemy z tkaniny dostępnych w ofercie sklepu.
Wysokość płyt tapicerowanych do 250cm i szerokość od 30 do 60 cm.

Zadzwoń lub napisz:
Fachowa pomoc i doradztwo
tel: 695 149 180
mail: showroom@pasadenahome.pl

Przykładowe realizacje:

panele tapicerowane sypialnia tkanina Roko 1 panele tapicerowane sypialnia tkanina Roko 3 panele tapicerowane sypialnia tkanina Roko 5 panele tapicerowane sypialnia tkanina Roko 2 panele tapicerowane sypialnia tkanina Roko 4 Panele tapicerowane akustyczne pionowe wysokie z listwą srebrną z nierdzewki tkanina Art Velvet - 1 Panele tapicerowane akustyczne pionowe wysokie z listwą srebrną z nierdzewki tkanina Art Velvet - 2 Panele tapicerowane akustyczne pionowe wysokie z listwą srebrną z nierdzewki tkanina Art Velvet - 3 Panele tapicerowane akustyczne pionowe wysokie z listwą srebrną z nierdzewki tkanina Art Velvet - 4 Panele tapicerowane pionowe od podłogi do sufitu w korytarzu Art Velvet 50 -1 Panele tapicerowane pionowe od podłogi do sufitu w korytarzu Art Velvet 50 -2 Panele tapicerowane pionowe od podłogi do sufitu w korytarzu Art Velvet 50 -3
Więcej zdjęć paneli tapicerowanych w zakładce realizacje:
https://showroom.pasadenahome.pl/realizacje/

Informacje dodatkowe

Producent

Pasadena Home & Deco

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).

Może spodoba się również…