Pufa do pokoju Gabrielle Ornament

Wysyłka towaru: 40 - 41 dni roboczych

499,99 

Pufa do pokoju Gabrielle z taśmą pineskową tapicerowana welurową tkaniną z geometrycznym wzorem. Okrągła pufa jest dostępna na zamówienie.

Wyczyść
SKU: brak Kategorie: ,
Udostępnij

Opis

Pufa do pokoju Gabrielle z taśmą pineskową tapicerowana welurową tkaniną z geometrycznym wzorem. Siedzisko zostało wyposażone w piankę wysokoelastyczną o bardzo dużym stopniu gęstości.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór puf, m.in. pufy ze schowkiem, na nóżkach, pufy okrągłe, pikowane, kwadratowe, a także podnóżki. Ponadto nasze meble można stosować w różnych pomieszczeniach. Pufy do przedpokoju ze schowkiem będą funkcjonalne pod względem zarówno zakładania, jak i przechowywania obuwia. Pufa do sypialni może być doskonałym siedziskiem przy toaletce. Natomiast pufa do salonu, oprócz funkcji ozdobnej, może dodatkowo służyć jako podnóżek do fotela lub stolik pomocniczy. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą na stronie: https://pasadenahome.pl/meble/pufy-i-taborety/.

Okrągła pufa do pokoju Gabrielle jest dostępna na zamówienie w showroomie Pasadena home & deco w Białymstoku. Dostępne są także duże pufy Gabrielle.

Wymiary: 45x40x40 cm

Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 2%. Pufa okrągła Gabrielle jest od podstaw produkowana w Polsce na indywidualne zamówienie klienta.

Istnieje także możliwość personalizacji – po wybór innej tkaniny zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Dodatkowe informacje

Producent

Pasadena Home & Deco

Styl

Modern classic, Nowoczesny, Nowojorski, Hamptons

Zastosowane Materiały

Tkanina

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).

Możesz lubić także…