Pufa przed łóżko tapicerowana Sharon | Pasadena Furniture

1 599,00 1 799,00 

Termin realizacji: 6 – 8 tygodni

 

KOLORY TKANINY – kliknij, aby powiększyć:

próbnik Gert

SKU: Brak danych Kategorie: ,
Udostępnij

Opis

Pufa przed łóżko Sharon idealna pufa do przedpokoju, garderoby, łazienki lub sypialni w stylu nowoczesnym i modern classic. Zdjęcie przedstawia realizację w tkaninie Gert  Pufa posiada stylizowane nogi bukowe w kolorze naturalnym, zaimpregnowane olejem lub w kolorze czarnym. Siedzisko zostało wyposażone w pasy tapicerskie, a na zewnątrz delikatnie pikowane z tapicerowanymi guzikami.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór puf, m.in. pufy ze schowkiem, na nóżkach, pufy okrągłe, pikowane, kwadratowe, a także podnóżki. Ponadto nasze meble można stosować w różnych pomieszczeniach. Pufy do przedpokoju ze schowkiem będą funkcjonalne pod względem zarówno zakładania, jak i przechowywania obuwia. Pufa do sypialni może być doskonałym siedziskiem przy toaletce. Natomiast pufa do salonu, oprócz funkcji ozdobnej, może dodatkowo służyć jako podnóżek do fotela lub stolik pomocniczy.

Ręcznie wykonywana pufa przed łóżko tapicerowana Sharon jest dostępna na zamówienie zarówno online, jak i w showroomie Pasadena home & deco w Białymstoku. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą na stronie: pufy tapicerowane.

Specyfikacja:

  • Rozmiar siedziska : 160|180|200 x 40 cm
  • Wysokość całkowita – 45 cm
  • Pianka o grubości min.  4 cm
  • Pasy tapicerskie
  • Nogi z drewna bukowego (dodatkowe nogi po środku)

W wyniku doświadczenia zdobytego przez lata pracy przy realizacji zamówień na meble, a także w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów postanowiliśmy stworzyć własną manufakturę mebli tapicerowanych. Warto podkreślić, że produkty z logiem Pasadena furniture są wykonywane wyłącznie lokalnie. Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 2%.

Zapotrzebowanie na tkaninę o szerokości 140 cm – 2,5 mb

Istnieje także możliwość personalizacji – po wybór innej tkaniny zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Informacje dodatkowe

Kolor

Beżowy, Biały, Czarny, Czerwony, Niebieski, Różowy, Szary, Zielony, Żółty

Producent

Pasadena furniture

Zastosowane Materiały

Drewno, Tkanina

Styl

Glamour, Modern classic, Nowojorski, Hamptons

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości anulowania / zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).