Pufa tapicerowana z pikowanym siedziskiem Maryland Glam Velvet 50×110 cm | Pasadena Furniture

1 379,00 

Pufa tapicerowana z pikowanym siedziskiem Maryland w stylu glamour. Wykonana z grubego i zaimpregnowanego aksamitu, odpornego na zabrudzenia.

TERMIN REALIZACJI: 16-18 tygodni

Kategorie: ,
Share

Opis

Pufa tapicerowana z pikowanym siedziskiem Maryland w stylu glamour. Wykonana z grubego i zaimpregnowanego aksamitu, odpornego na plamy i zabrudzenia. Jej proporcjonalna budowa zaczyna się od tapicerowanych nóżek, przez subtelne pineski, dekoracyjną lamówkę i zwieńczona jest miękkim pikowanym siedziskiem. Idealna do przedpokoju lub sypialni.

Specyfikacja:
Wymiar: 50 x 110 cm
Wysokość całkowita: 45 cm
Pikowane siedzisko w zakładkami na piance 6cm
Pinezki srebrne
Nóżki z litego drewna tapicerowane

Wykorzystana tkanina Glam Velvet 12 (zużycie 2,60mb), dostępne inne kolory:
https://pasadenahome.pl/tkanina-obiciowa-glam-velvet/

Pufę możemy wykonać w wersji otwieranej, zmienić wymiary i tkaninę.

Nasze przykładowe realizacje:

Pufa tapicerowana Maryland w stylu nowojorskim  Tapicerowana pufa Maryland w złotym, połyskującym aksamicie, tkanina obiciowa Prime. W tle geometryczna tapeta Eijffinger. Realizacja dla klienta pufa Białystok.  Pufa tapicerowana styl nowojorski Maryland. Tkanina obiciowa Glam Velvet  Pufa tapicerowana owalna Maryland w aksamitnej tkaninie Prime 902. Puf posiada pikowane siedzisko, dekoracyjne pineski i tapicerowane nóżki. Projekt wnętrza architekt Fossil Studio.  Pufa tapicerowana owalna Maryland w aksamitnej tkaninie Prime 902. Puf posiada pikowane siedzisko, dekoracyjne pineski i tapicerowane nóżki. 

 

Informacje dodatkowe

Producent

Pasadena furniture

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).

Styl

Glamour

Może spodoba się również…