Pufa tapicerowana owalna Maryland | Pasadena furniture

1 999,00 

Pufa tapicerowana owalna Maryland z pikowanym siedziskiem. Pufa na nóżkach wykonywana na zamówienie klienta – produkt polski.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

TERMIN REALIZACJI: 16-18 tygodni

Kategorie: ,
Share

Opis

Pufa tapicerowana owalna Maryland wykonana z grubego i zaimpregnowanego aksamitu, odpornego na plamy i zabrudzenia. Mebel posiada głęboko pikowane siedzisko, tapicerowane nóżki, dekoracyjną lamówkę oraz srebrną taśmę pineskową. Idealna pufa do przedpokoju, garderoby, łazienki lub sypialni w stylu glamour.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór puf, m.in. pufy ze schowkiem, na nóżkach, pufy okrągłe, pikowane, kwadratowe, a także podnóżki. Ponadto nasze meble można stosować w różnych pomieszczeniach. Pufy do przedpokoju ze schowkiem będą funkcjonalne pod względem zarówno zakładania, jak i przechowywania obuwia. Pufa do sypialni może być doskonałym siedziskiem przy toaletce. Natomiast pufa do salonu, oprócz funkcji ozdobnej, może dodatkowo służyć jako podnóżek do fotela lub stolik pomocniczy.

Ręcznie wykonywana pufa tapicerowana owalna Maryland jest dostępna na zamówienie zarówno online, jak i w showroomie Pasadena home & deco w Białymstoku. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą na stronie: https://pasadenahome.pl/meble/pufy-i-taborety/.

Specyfikacja:

  • Rozmiar: 120 x 90 cm
  • Wysokość całkowita: 45 cm
  • Pikowane siedzisko w zakładkami na piance 6 cm
  • Srebrna taśma pineskowa
  • Nogi z litego drewna tapicerowane

W wyniku doświadczenia zdobytego przez lata pracy przy realizacji zamówień na meble, a także w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów postanowiliśmy stworzyć własną manufakturę mebli tapicerowanych. Warto podkreślić, że produkty z logiem Pasadena furniture są wykonywane wyłącznie lokalnie. Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 2%.

Wykorzystana tkanina Prime 902 (zużycie 3,60mb), dostępne inne kolory i próbki:
https://pasadenahome.pl/tkanina-obiciowa-prime

Istnieje także możliwość personalizacji – po wybór innej tkaniny zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Nasze przykładowe realizacje:

Pufa tapicerowana Maryland w stylu nowojorskim  Tapicerowana pufa Maryland w złotym, połyskującym aksamicie, tkanina obiciowa Prime. W tle geometryczna tapeta Eijffinger. Realizacja dla klienta pufa Białystok.  Pufa tapicerowana styl nowojorski Maryland. Tkanina obiciowa Glam Velvet  Pufa tapicerowana owalna Maryland w aksamitnej tkaninie Prime 902. Puf posiada pikowane siedzisko, dekoracyjne pineski i tapicerowane nóżki. Projekt wnętrza architekt Fossil Studio.  Pufa tapicerowana owalna Maryland w aksamitnej tkaninie Prime 902. Puf posiada pikowane siedzisko, dekoracyjne pineski i tapicerowane nóżki.

 

Informacje dodatkowe

Producent

Pasadena furniture

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).

Styl

Glamour

Zastosowane Materiały

Drewno, Tkanina

Może spodoba się również…