Pufa tapicerowana owalna Maryland | Pasadena furniture

2 399,00 

Termin realizacji: 7-9 tygodni

 

prezentowany model: kolor 902

Próbkę tkaniny można zamówić tutaj: tkanina Prime

 

Jeżeli chcesz zmienić materiał zadzwoń lub napisz.

 

KOLORY TKANINY – kliknij, aby powiększyć:

SKU: Brak danych Kategorie: ,
Udostępnij

Opis

Pufa tapicerowana owalna Maryland wykonana z grubego i zaimpregnowanego aksamitu, odpornego na plamy i zabrudzenia. Mebel posiada głęboko pikowane siedzisko, tapicerowane nóżki, dekoracyjną lamówkę oraz srebrną taśmę pineskową. Idealna pufa do przedpokoju, garderoby, łazienki lub sypialni w stylu glamour.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór puf, m.in. pufy ze schowkiem, na nóżkach, pufy okrągłe, pikowane, kwadratowe, a także podnóżki. Ponadto nasze meble można stosować w różnych pomieszczeniach. Pufy do przedpokoju ze schowkiem będą funkcjonalne pod względem zarówno zakładania, jak i przechowywania obuwia. Pufa do sypialni może być doskonałym siedziskiem przy toaletce. Natomiast pufa do salonu, oprócz funkcji ozdobnej, może dodatkowo służyć jako podnóżek do fotela lub stolik pomocniczy.

Ręcznie wykonywana pufa tapicerowana owalna Maryland jest dostępna na zamówienie zarówno online, jak i w showroomie Pasadena home & deco w Białymstoku. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą na stronie: pufy tapicerowane.

Specyfikacja:

  • Rozmiar: 120 x 90 cm
  • Wysokość całkowita: 45 cm
  • Pikowane siedzisko w zakładkami na piance 6 cm
  • Srebrna taśma pineskowa
  • Nogi z litego drewna tapicerowane

W wyniku doświadczenia zdobytego przez lata pracy przy realizacji zamówień na meble, a także w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów postanowiliśmy stworzyć własną manufakturę mebli tapicerowanych. Warto podkreślić, że produkty z logiem Pasadena furniture są wykonywane wyłącznie lokalnie. Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 2%.

Wykorzystana tkanina Prime 902 (zużycie 3,60mb), dostępne inne kolory i próbki

Istnieje także możliwość personalizacji – po wybór innej tkaniny zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Nasze przykładowe realizacje:

     Pufa tapicerowana owalna Maryland w aksamitnej tkaninie Prime 902. Puf posiada pikowane siedzisko, dekoracyjne pineski i tapicerowane nóżki.  Pufa tapicerowana owalna Maryland w aksamitnej tkaninie Prime 902. Puf posiada pikowane siedzisko, dekoracyjne pineski i tapicerowane nóżki. Projekt wnętrza architekt Fossil Studio.    

Informacje dodatkowe

Producent

Pasadena furniture

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości anulowania / zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).

Styl

Glamour

Zastosowane Materiały

Drewno, Tkanina

Może spodoba się również…