Roleta rzymska na wymiar – 100% len Vivara

1 125,60 1 507,20 

Lniana roleta rzymska na wymiar z tkaniny o wzorze jodełki.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

TERMIN REALIZACJI: 4 tygodnie

SKU: Brak danych Kategorie: ,
Udostępnij

Opis

Roleta rzymska na wymiar wykonana z lnianej tkaniny Vivara ze wzorem delikatnej jodełki. Materiał o naturalnej strukturze plecionki, w niewielkim stopniu zaciemniający, idealnie sprawdzi się jako tkanina na dekoracje okien do salonu. Ponadto posiada certyfikat trudnopalności, dzięki czemu znajdzie swoje zastosowanie także w hotelach, restauracjach lub innych obiektach  użyteczności publicznej.

Nasze rolety rzymskie z mechanizmem łańcuszkowym montuje się na ścianie lub suficie. Należy pamiętać, aby zachować odstęp minimum 20 cm nad oknem, aby swobodnie otwierać i zamykać okno. Roleta rzymska mocowana jest na specjalny rzep oraz za pomocą cienkich sznurków (umieszczonych z tyłu) przeciągniętych przez plastikowe kółeczka. Z przodu tkaniny znajdują się zaszyte szprosy, wykonane z włókna szklanego, montowane co 25-30 cm. Są to poprzeczne patyczki, które zapewniają odpowiednie ułożenie i napięcie materiału. Podciąganie rolety jest możliwe dzięki łańcuszkowi montowanemu po prawej lub lewej stronie. Dzięki temu tworzą się charakterystyczne, dekoracyjne fałdy.

Dobrze wykonana roleta rzymska na wymiar powinna być szersza niż wnęka okienna po 8 cm z każdej strony, aby uniknąć prześwitów promieni słonecznych. Niewątpliwym atutem takiego rozwiązania jest możliwość zdjęcia tkaniny z mechanizmu i prania (jeżeli tkanina nadaje się do prania w pralce) lub też czyszczenia chemicznego. Usługa szycia zawiera także dekatyzację tkaniny, czyli poddanie procesowi kurczenia przed szyciem tak, aby nie skurczyła się po pierwszym praniu lub prasowaniu.

Dostępne kolory:

           

Chcesz mieć pewność, że kolor będzie pasował do Twojego wnętrza? Zamów próbkę telefonicznie lub mailowo.
Możliwość uszycia dekoracji okiennych na dowolny wskazany wymiar – w tym celu należy wysłać zapytanie mailowe, podając wymiary.
Możliwość zamówienia samej tkaniny, bez usługi szycia.

Szukasz inspiracji? Sprawdź nasze realizacje:
https://pasadenahome.pl/realizacje

Rolety rzymskie do kuchni na wymiar, wykonana w modelu 4 z lnianej tkaniny Vivara. Pionowe patyczki z przodu usztywniają i naciągają tkaninę.  Rolety rzymskie do kuchni na wymiar, wykonana w modelu 4 z lnianej tkaniny Vivara 03 w kolorze beżowym. Pionowe patyczki z przodu usztywniają i naciągają tkaninę. Projekt Fossil Studio.  Rolety rzymskie do kuchni na wymiar, wykonana w modelu 4 z lnianej tkaniny Vivara 03 w kolorze beżowym. Projekt Fossil Studio.  Roleta rzymska na okno narożne w gabinecie z tkaniny Vivara 03 burro. Lniana tkanina z wzorem subtelnym wzorem jodełki w kolorze beżowym. Transparentność na poziomie 40%. Sterowana za pomocą mosiężnego łańcuszka. Projekt wnętrza architekt Kasia Laurowy Dom.  Roleta rzymska na okno narożne w gabinecie z tkaniny Vivara 03 burro. Lniana tkanina z wzorem subtelnym wzorem jodełki w kolorze beżowym. Transparentność na poziomie 40%. Sterowana za pomocą mosiężnego łańcuszka.  Roleta rzymska na okno narożne w gabinecie z tkaniny Vivara 03 burro. Lniana tkanina z wzorem subtelnym wzorem jodełki w kolorze beżowym.

 

Informacje dodatkowe

Kolor

Beżowy, Czerwony, Ecru, Niebieski, Szary

Zastosowane Materiały

Tkanina

Styl

Nowoczesny, Nowojorski, Hamptons

Producent

Pasadena Home & Deco

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości anulowania / zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).