Rozpuszczalnik do kleju Tapicer – 0,5l

Wysyłka towaru: 1 - 2 dni roboczych

8,99 

Kategorie: ,
Udostępnij

Opis

Rozpuszczalnik do rozcieńczania kleju Tapicer i Tapicer spray. Służy również do mycia narzędzi, odtłuszczania powierzchni klejonych, przemywania zabrudzeń. Produkt rozpuszcza miękkie tworzywa sztuczne, np. styropian. Zaleca się wykonanie próby z użyciem rozpuszczalnika przed oczyszczaniem materiałów z tworzyw sztucznych.

Specyfikacja:
– opakowanie: 500ml

UWAGA: Szkodliwe skutki działania na zdrowie człowieka Produkt jest drażniący i szkodliwy dla zdrowia. Działa drażniąco na skórę. Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą. Działa szkodliwie na drogi oddechowe; stwarza poważne zagrożenie zdrowia w następstwie długotrwałego narażenia na kontakt. Możliwe ryzyko upośledzenia płodności. Opary mogą wywoływać uczucie senności i zawroty głowy. Szkodliwe skutki działania na środowisko. Może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Szkodliwe skutki działania związane z właściwościami fizykochemicznymi. Wysoce łatwopalna ciecz. Opary tworzą mieszaniny wybuchowe z powietrzem. Opary są cięższe od powietrza, gromadzą się przy powierzchni ziemi i w dolnych partiach pomieszczeń. Zapłon produktu i jego oparów jest możliwy od otwartego płomienia, iskry lub gorącej powierzchni.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w oryginalnych opakowaniach w suchym i chłodnym pomieszczeniu (5-25 ‘C). Chronić przed mrozem. Nie przechowywać w bezpośrednim sąsiedztwie źródeł ciepła.

Karta techniczna:
http://anser.pl/pub/Karty_Techniczne/Rozpuszczalnik%20Tapicer%20-%20karta%20techniczna.pdf

 

Możesz lubić także…