Stół drewniany Lyon 170×110 cm

8 339,99 9 439,99 

TREMIN REALIZACJI: 16-18 tygodni

Koszt wysyłki wyceniany indywidualnie.

Share

Opis

Stół drewniany Lyon wykonany z litego drewna dębowego, które dodatkowo zostało mocno wyszczotkowane. Blat zaimpregnowano bezpiecznym woskiem. Istnieje możliwość wykonania dwóch dostawek, które pozwalają przedłużyć blat o 40 lub 80 cm. Dostawki są elementem do przechowywania poza stołem.

Stół kuchenny jest nieodzownym elementem każdego domu. Służy nam zarówno na co dzień, jak i przy ważnych okazjach. Dlatego w Pasadena home & deco znajdziesz stół okrągły, prostokątny lub rozkładany, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą stołów na stronie: https://pasadenahome.pl/meble/stoly/. W naszym sklepie dopasujesz także krzesła tapicerowane z możliwością zmiany tkaniny.

Specyfikacja: 

– długość – 170 cm
– szerokość – 110 cm
– wysokość: 76 cm
– dostawka: 2 x 40 cm
– możliwość dokupienia maty ochronnej

Każdy blat jest unikatowy, dlatego mogą pojawić się różnice w wybarwieniu lub ułożeniu słojów między poszczególnymi modelami. Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 3%. Stół rozkładany Lyon jest w całości produkowany w Polsce. Mebel do samodzielnego montażu.

Informacje dodatkowe

Producent

Pasadena Home & Deco

Zastosowane Materiały

Drewno, Tkanina

Styl

Modern classic, Nowoczesny, Rustykalny, Prowansalski

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości anulowania / zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).

Kolor

Brąz

Wybarwienie

Drewno/marmur/granit są materiałami naturalnymi, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia, są cechami typowymi i nie stanowią podstawy do reklamacji.