Stół dębowy rozkładany Lyon 170×110 cm

8 539,99 9 639,99 

Termin realizacji: 6 – 8 tygodni

Udostępnij

Opis

Stół dębowy rozkładany Lyon wykonany w całości z litego drewna dębowego, rustykalnego, które dodatkowo zostało mocno wyszczotkowane. Układ desek na stole przypomina drzwi starej stodoły co dodaje mu dodatkowo uroku, w połączeniu z masywnymi nogami wygląda zjawiskowo i bardzo masywnie w pomieszczeniu. Stół drewniany dębowy został zaimpregnowany olejem Rubio Monocoat. Pasuję do wnętrz w stylu loftowym, klasycznym i eklektycznym.

Masywny stół dębowy rozkładany ma dwie dodatkowe dostawki (dostępne za dodatkową opłatą), które pozwalają przedłużyć blat o 40 lub 80 cm. Dostawki są elementem do przechowywania poza stołem.

Stół drewniany dębowy jest nieodzownym elementem każdego domu. Służy nam zarówno na co dzień, jak i przy ważnych okazjach. Dlatego w Pasadena home & deco znajdziesz stół okrągły, prostokątny lub rozkładany, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą stołów na stronie: https://pasadenahome.pl/meble/stoly/. W naszym sklepie dopasujesz także krzesła tapicerowane z możliwością zmiany tkaniny.

Specyfikacja: 

– długość – 170 cm
– szerokość – 110 cm
– wysokość: 76 cm
– dostawka: 2 x 40 cm
– możliwość dokupienia maty ochronnej

Każdy blat jest unikatowy, dlatego mogą pojawić się różnice w wybarwieniu lub ułożeniu słojów między poszczególnymi modelami i elementami stołu. Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 3%. Stół rozkładany Lyon jest w całości produkowany w Polsce. Mebel do samodzielnego montażu (nogi stołu do skręcenia z blatem).

 

Poniżej przedstawiamy nasze przykładowe realizacje stołu drewnianego Lyon:

Stół dębowy rozkładany Lyon z dwoma dostawkami. Szczotkowane, lite drewno dębowe pokrywa blat stołu. Stół zaimpregnowany bezpiecznym woskiem. Cały składa się z litego dębu sprytnie połączonego z mniejszych elementów tworząc wyjątkowo model stołu rustykalnego. Projekt wnętrza architekt Kasia Laurowy Dom.  Stół dębowy rozkładany Lyon z dwoma dostawkami. Szczotkowane, lite drewno dębowe pokrywa blat stołu. Stół zaimpregnowany bezpiecznym woskiem. Cały składa się z litego dębu sprytnie połączonego z mniejszych elementów tworząc wyjątkowo model stołu rustykalnego.  Stół dębowy rozkładany Lyon z dwoma dostawkami. Szczotkowane, lite drewno dębowe pokrywa blat stołu. Stół zaimpregnowany bezpiecznym woskiem. Cały składa się z litego dębu sprytnie połączonego z mniejszych, klejonych elementów.Stół dębowy styl rustykalny Lyon bielony. Stół rozkładany wykonany z litego drewna dębowego, rustykalnego, szczotkowanego, z dostawkami. Stół rozkładany został zabezpieczony olejem wybielającym Rubio Monocoat. Stół dębowy styl rustykalny Lyon bielony. Stół rozkładany wykonany z litego drewna dębowego, rustykalnego, szczotkowanego. Zabezpieczony olejem wybielającym.

Informacje dodatkowe

Producent

Pasadena Home & Deco

Zastosowane Materiały

Drewno, Tkanina

Styl

Modern classic, Nowoczesny, Rustykalny, Prowansalski

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości anulowania / zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).

Kolor

Brąz

Wybarwienie

Drewno/marmur/granit są materiałami naturalnymi, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia, są cechami typowymi i nie stanowią podstawy do reklamacji.

Może spodoba się również…