Stół okrągły rozkładany orzech amerykański Vincente II 130-230 cm

5 769,00 6 009,00 

Termin realizacji: 10 – 12 tygodni

 

Film ukazujący model Vincente w fornirze dębowym

Udostępnij

Opis

Duży okrągły stół do jadalni

Stół okrągły rozkładany orzech amerykański Vincente II umieściliśmy na solidnej metalowej podstawie w kolorze matowej czerni. Blat wykonujemy z naturalnego forniru z orzecha amerykańskiego – całość zabezpieczona półmatowym lakierem. Nasz stół okrągły orzech do jadalni ma dwie wkładki chowane w środku mebla, które pozwalają przedłużyć blat o 50 lub 100 cm. Bardzo wygodne rozkładanie za pomocą prowadnicy synchronicznej – wystarczy, że pociągniesz za jeden bok i dołożysz jedną lub dwie dostawki w zależności od potrzeb. Duży stół okrągły rozkładany orzech amerykański Vincente II dzięki swoim wymiarom pomieści 5-10 osób. Sprawdzi się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i niezapowiedzianej wizyty gości.

Rozkładany stół do kuchni jest nieodzownym elementem każdego domu. Służy nam zarówno na co dzień, jak i przy ważnych okazjach. Dlatego w Pasadena home & deco znajdziesz stół okrągły, prostokątny lub rozkładany, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą stołów. W naszym sklepie dopasujesz także krzesła tapicerowane z możliwością zmiany tkaniny.

Specyfikacja stołu

  • Blat: fornir orzech amerykański, możliwość zamówienia wersji z fornirem dębowym w różnych kolorach (model Vincente)
  • Stabilna metalowa noga w kolorze czarnym
  • Łatwe rozkładanie aż do 230 cm! (dostępna także wersja rozkładana od 120 cm do 170/220cm)
  • Średnica blatu: 130 cm (lub 120 cm)
  • Wysokość: 76 cm
  • Rozstaw nóg: ok. 45 cm
  • Prosty montaż – blat do skręcenia z nogami
  • Możliwość dokupienia maty ochronnej o średnicy stołu przed rozłożeniem

Stół okrągły rozkładany orzech amerykański na zamówienie

Stół okrągły orzech Vincente II jest w całości produkowany w Polsce. Każdy blat jest unikatowy, dlatego mogą pojawić się różnice w wybarwieniu lub ułożeniu słojów między poszczególnymi modelami. Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 3%. Wkładki są wykonywane z innej części forniru niż blat. Mebel do samodzielnego montażu.


Przykładowe możliwe realizacje forniru orzech amerykański:

Stół okrągły rozkładany orzech amerykański Vincente II, przykładowy wzór i wybarwienie forniru. Stół okrągły orzech amerykański Vincent II, przykładowy wzór i wybarwienie forniru.

Informacje dodatkowe

Rozkładany

Tak

Zastosowane Materiały

fornir drewniany, Metal

Styl

Nowoczesny

Producent

Pasadena Home & Deco

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości anulowania / zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).

Może spodoba się również…