Stół rozkładany Ikar

3 909,99 4 049,99 

MODEL – kliknij, aby powiększyć:

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

TERMIN REALIZACJI: ok. 16-18 tygodni

Share

Opis

Stół rozkładany Ikar wykonaliśmy z naturalnego dębowego forniru i wykończyliśmy lakierem o efekcie półmatowym. Z pewnością na uwagę zasługuje wyjątkowe ułożenie słojów na blacie. Stół rozsuwany Ikar ma dwie wkładki chowane w środku mebla, dzięki którym przedłużysz blat o 50 lub 100 cm. Dodatkowym atutem jest to, że sam wybierasz wybarwienie. Możesz także skomponować czarne nogi z blatem w innym odcieniu. Stół możesz zamówić w dwóch rozmiarach: 160/260 cm lub 200/300 cm. Do zabezpieczenia blatu przed rysami i uszkodzeniami polecamy transparentne maty chroniące.

Najważniejsze cechy:

  • Naturalny dębowy fornir
  • Różne wybarwienia
  • Możliwość rozłożenia
  • Wkładki chowane pod blatem
  • Dwa rozmiary do wyboru
  • Oryginalny układ słojów

Wymiary:

  • 160/260 x 100 x 76 cm
  • 200/300 x 100 x 76 cm

Nowoczesny stół drewniany rozkładany Ikar jest dostępny na zamówienie. Każdy blat jest unikatowy, więc mogą pojawić się różnice w wybarwieniu lub ułożeniu słojów między poszczególnymi modelami. Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 3%. Stół do jadalni Ikar jest produkowany w Polsce na zamówienie klienta. Mebel do samodzielnego montażu – nogi do połączenia z blatem. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą stołów na stronie: stoły.

 

Poniżej przedstawiamy nasze przykładowe realizacje:

           Stół rozkładany Ikar  

Informacje dodatkowe

Kolor

Brąz

Producent

Pasadena Home & Deco

Styl

Nowoczesny

Zastosowane Materiały

Drewno

Wybarwienie

Drewno/marmur/granit są materiałami naturalnymi, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia, są cechami typowymi i nie stanowią podstawy do reklamacji.

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości anulowania / zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).

Rozkładany

Tak