Długi stół rozkładany do jadalni Odys 180-380×100 cm

4 649,99 

Termin realizacji: 10 – 12 tygodni

Wybarwienia stołów fornirowanych dostępnych dla stołów rozkładanych.

Udostępnij

Opis

STÓŁ ROZKŁADANY 380 cm ODYS

Długi stół rozkładany do jadalni Odsy wykonany z naturalnego forniru dębowego, zabezpieczony lakierem półmatowym.  Z pewnością na uwagę zasługuje wyjątkowe ułożenie słojów na blacie, tworząc ponadczasowy wzór jodełki. Cztery dodatkowe wkładki umożliwiają przedłużenie blatu aż o 200 cm (4 sztuki po 50 cm)! Rozkładanie za pomocą prowadnicy synchronicznej – wystarczy odsunąć jeden bok, aby dołożyć jedną lub więcej dostawek. Po całkowitym rozłożeniu można użyć dodatkowych nóżek, aby zapewnić stołowi stabilność, pełna długość blatu 380cm pomieści nawet 14-16 osób. Istnieje możliwość zmiany wybarwienia na dowolny kolor z próbnika.

Stół rozkładany 4m Odys jest dostępny na zamówienie stacjonarnie w naszym showroomie lub online. Każdy blat jest unikatowy, dlatego mogą pojawić się różnice w wybarwieniu lub ułożeniu słojów między poszczególnymi modelami i elementami stołów. Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 3%. Długi stół rozkładany do jadalni jest produkowany w Polsce na zamówienie klienta. Mebel do samodzielnego montażu – nogi do skręcenia z blatem. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą stołów na stronie: WSZYSTKIE STOŁY.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY
  • Naturalny fornir dębowy
  • Dostępne różne wybarwienia
  • Swobodne rozkładanie aż do 380 cm!
  • Cztery wkładki chowane pod blatem
  • Oryginalny układ słojów
WYMIARY
  • 180-380 x 100 x 76 cm

Informacje dodatkowe

Producent

Pasadena Home & Deco

Styl

Nowoczesny

Zastosowane Materiały

Drewno, fornir drewniany

Wybarwienie

Drewno/marmur/granit są materiałami naturalnymi, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia, są cechami typowymi i nie stanowią podstawy do reklamacji.

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości anulowania / zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).

Rozkładany

Tak

Może spodoba się również…