';
Image module
Image module

PRODUKTY, KTÓRE PODKREŚLĄ CHARAKTER TWEGO WNĘTRZA – SZTUKATERIA, TYNKI I FARBY
Odwiedź nas i daj się zainspirować!

W naszym showroomie znajdziesz szeroką ofertę listew przypodłogowych, listew przysufitowych, listew dekoracyjnych, rozet, kolumn, portali, obramowań drzwi, farb i tynków strukturalnych. Fachowa porada i profesjonalne doradztwo. Najlepsze marki i największy wybór w jednym miejscu: Orac, NMC, Creativa, Lagrus, Benjamin Moore i wiele innych. Możliwość wypożyczenia próbników.

Image icon
FARBY
Najmodniejsze kolory i barwy farb w Twoim salonie, przedpokoju, łazience, na elewacji i w ogrodzie. Legendarna farba ceramiczna, unikalne struktury betonu i wiele innych.
Image icon
LISTWY PRZYPODŁOGOWE
Największy wybór listew przypodłogowych z polistyrenu, MDF i aluminium. Zagruntowane lub pomalowane na wskazany kolor. W wersji standardowej lub flex.
Image icon
LISTWY PRZYSUFITOWE
Modele listew przysufitowych gzymsowych gładkich lub zdobionych ornamentem. Wykonane z polistyrenu, poliuretanu i polistyrenu estrudowanego.
Image icon
LISTWY DEKORACYJNE
Kolumny, portale, nisze, półkolumny, obramowania drzwi, listwy gładkie i zdobione ornamentem, rozety i wiele innych.
Image icon
LISTWY OŚWIETLENIOWE
Szeroki wybór listew oświetleniowych pozwala na ukrycie taśm LED i subtelne podświetlenie pomieszczeń przy ścianie, podłodze i suficie.
Image icon
KLEJE
Kleje systemowe, kleje do łączeń i wypełniania szczelin.

Sztukateria, inaczej nazywana listwami dekoracyjnymi, to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie wnętrza klasyczne, eklektyczne oraz te wykonane w stylu nowjorskim, gloamour i hamptons. Firma Pasadena home&deco, z showroomem mieszczącym się w Białymstoku przy ul. Wiejskiej 67 lokal 1. oferuje Państwu szeroki wybór sztukaterii, najlepszych producentów. W ofercie posiadamy listwy firm: Creativa, NMC, Largus oraz Orac Decor. Sztukaterię, możemy podzielić na kilka typów, w zależności od przeznaczenia. Listwy ścienne, które posłużyć mogą zarówno do wykonania lamperii jak i ram dekoracyjnych. Listwy sufitowe tradycyjne, wykorzystywane jako listwy karniszowe (maskownice do dekoracji okiennych) oraz listwy oświetleniowe (dzięki, którym możliwy jest montaż oświetlenia LEDowego). Największego wyboru mogą Państwo dokonywać, z pośród modeli listew przypodłogowych, są one wykonywane z polistyrenu, aluminium, drewna, forniru, mdf-u.

nmc
Sztukateria NMC

Firma NMC to czołowy producent sztukaterii wykonanej z polistyrenu ekstrudowanego. W ofercie dostępne są linie produktów Nomastyl, Wallstyl, Arstyl, Wall Tiles, Wall Panels i Domostyl do zastosowań zewnętrznych na fasadach budynków. W skład, których wchodzą listwy przypodłogowe, listwy Flex, listwy przysufitowe gzymsowe, listwy ścienne dekoracyjne, panele ścienne, obramowania drzwi i okien, listwy oświetleniowe, rozety, dekoracje sufitowe, kolumny, nisze i wsporniki, akcesoria montażowe, kleje. Cała linia produktów daje niesamowite możliwości tworzenia wyjątkowych wnętrz.

orac
Orac Decor

Orac Decor to rodzinna firma, która od ponad 40 lata z wielką pasją opracowuje i produkuję ozdobne wykończenia i dekory. Jako pierwsza wprowadziła technologię syntetyczną do produkcji listew dekoracyjnych. Oferuje wysoką jakość w połączeniu z prostą instalacją. Sprawia, że wykończenie wnętrz jest szybsze i łatwiejsze. W ofercie dostępne są linie Luxxus, Axxent, Basixx, a w nich listwy sufitowe, panele ścienne i listwy dekoracyjne, listwy przypodłgowe, listwy oświetleniowe, listwy flex, listwy Xterio na fasady budynków, elementy dekoracyjne takie jak rozety, nisze, kolumny i akcesoria montażowe.

B3047 MD008 MD007 MDB102 MD255
Mardom Decor

Polski producent sztukaterii, listew przypodłogowych, ściennych i przysufitowych, firma Mardom Decor. Wykonując swoje produkty z najwyższej jakości wodoodpornych materiałów zbudowali jedną z wiodących marek produkujących listwy dekoracyjne i sztukaterię. W asortymencie posiadają setki wzorów, kreowanych we współpracy ze znanymi projektantami. Ich produkty dedykowane są do wszystkich stylów wnętrzarskich – skandynawskiego, nowoczesnego, glamour, nowojorskiego i klasycznych, bogato zdobionych. Firma Mardom Decor cieszy się uznaniem klientów – ponieważ cały proces produkcyjny odbywa się w Polsce, dzięki czemu ma nad nim pełną kontrolę na każdym etapie, utrzymując najwyższe standardy i normy jakości. Dbając przy tu, o bezpieczeństwo pracowników i środowisko, stosując procedury bezpiecznej i higienicznej pracy, a także nowoczesne urządzenia i materiały. Stosowane technologię: PolyForce – bardzo trwały materiał o wysokiej gęstości, odporny na uszkodzenia mechaniczne. ProFoam – twardy i jednocześnie lekki materiał o gęstości umożliwiającej tworzenie wyraźnych i głębokich zdobień. SupremeSatin – Specjalna, ekskluzywna powłoka zabezpieczająca o właściwościach wygładzających, wodoodpornych i ułatwiających absorpcję farby. Efekt uzyskany w wyniku nałożenia powłoki daje produktom nieskazitelny wygląd, wywierając znaczący wpływ na całą aranżację wnętrza.

benjamin
Farby i tynki Benjamin Moore

Synonim prestiżu i elegancji, lider w segmencie premium – farby marki Benjamin Moore. Legendarna jakość tworzy niepowtarzalny klimat i podkreśla indywidualny charakter wnętrza. Farba ceramiczna, farba zmywalna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farba magnetyczna, farby zewnętrzne na fasady i elewacje budynków, farby do metalu, drewna, tynki strukturalne. Kolor i innowacyjna technologia to główne założenia firmy Benjamin Moore & Co. Unikalna kolorystyka chroniona hologramem “Authentic Color”, szerokie portfolio produktów ekologicznych, nowoczesnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie. Od początku istnienia firma Benjamin Moore stawia nie tylko na sprzedaż ekskluzywnych farb ale przede wszystkim wytyczanie kierunku rozwoju branży.

creativa
Creativa

Creativa to polski producent szeroko rozumianej sztukaterii. Firma córka producenta Cezar, która od ponad 60 lat jest wiodącym producentem listew przypodłogowych na rynku. W ofercie firmy Creativa dostępne są: listwy przypodłogowe wykonane z polistyrenu, drewniane bukowe, dębowe i jesionowe, listwy przypodłogowe aluminiowe, listwy Flex, listwy przysufitowe gzymsowe, listwy ścienne dekoracyjne, obramowania drzwi i okien, listwy oświetleniowe, rozety, dekoracje sufitowe, kolumny, nisze i wsporniki, akcesoria montażowe, kleje.

lagrus
Lagrus

Polski producent listew przypodłogowych lakierowanych z MDFu firma Lagrus. W ofercie dostępne są listwy przypodłogowe gładkie, zdobione i fornirowane. Listwy charakteryzują się dużą wytrzymałością na uderzenia i łatwym montażem.

Znajdziesz nas:
address:

Pasadena home & deco, ul. Wiejska 67 lokal 1, 15-351 Białystok

telefon:

85 850 50 22, 695 149 180

Aranżacja wnętrz pochłania nas bez reszty, dlatego w naszym showroomie codziennie czekają na Ciebie nowe inspiracje i pomysłowe rozwiązania dla Twojego wnętrza.

Skontaktuj się:

*

*