Zestaw okrągłych stolików kawowych Lukas | Pasadena Furniture

2 939,00 3 139,00 

Termin realizacji: 6 – 8 tygodni

 

SKU: Brak danych Kategorie: ,
Udostępnij

Opis

Zestaw okrągłych stolików kawowych wykonujemy na zamówienie klienta, dlatego możesz zmienić ich rozmiar. Blaty wykonujemy z litego dębu, natomiast wszelkie ubytki wypełniamy bezbarwną żywicą. Całość wygładzamy i zabezpieczamy specjalnym olejem. Ramy wykonujemy z metalu w kolorze czarnym, półmatowym. Nowoczesne stoliki kawowe można bez trudu złożyć, ustawiając mniejszy pod większym. W odróżnieniu od gotowych mebli  importowanych, prezentowane stoliki wyróżniają się jakością sezonowanego drewna oraz starannością wykonania. Komplet pasuje do salonu w stylu nowoczesnym i modern classic.

Najważniejsze informacje:

  • Blaty z litego dębu
  • Smukłe metalowe podstawy
  • Możliwość zmiany rozmiaru i wybarwienia blatów
  • Drewno sezonowane
  • Produkt lokalny

Wymiary:

  • Średnica: ZESTAW: 60 cm oraz 80 cm lub ZESTAW 45 cm oraz 65 cm
  • Wysokość: 40 oraz 45 cm
  • Grubość blatów: 2 cm
  • Grubość ramy: 1,2 cm

Stolik kawowy jest wspaniałym dodatkiem gustownego i praktycznego salonu. Dlatego w Pasadena home & deco znajdziesz stoliki kawowe nowoczesne, nowojorskie, a także loftowe, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą stolików. W naszym sklepie znajdziesz także stoły i krzesła do salonu.

W wyniku doświadczenia zdobytego przez lata pracy przy realizacji zamówień na meble, a także w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów postanowiliśmy stworzyć własną manufakturę mebli drewnianych i tapicerowanych. Warto podkreślić, że produkty z logiem Pasadena furniture są wykonywane wyłącznie lokalnie. Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 2%. Drewniany zestaw okrągłych stolików kawowych jest dostępny zarówno online, jak i stacjonarnie w naszym showroomie. Zalecane czyszczenie za pomocą wilgotnej szmatki lub specjalnie do tego przeznaczonych środków. Stoliki są zmontowane, gotowe do użytku.

Każdy stolik jest unikatowy, dlatego mogą pojawić się różnice w wybarwieniu lub ułożeniu słojów między poszczególnymi modelami. Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 2%

Informacje dodatkowe

Zastosowane Materiały

Drewno, Metal

Kolor

Brąz, Czarny

Producent

Pasadena furniture

Styl

Modern classic, Nowoczesny

Wybarwienie

Drewno/marmur/granit są materiałami naturalnymi, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia, są cechami typowymi i nie stanowią podstawy do reklamacji.