Produkty w sklepie

W pięknych i wyjątkowych wnętrzach powinno się także znaleźć niepowtarzalne oświetlenie. Innowacyjnych wariantów jest dużo, wiele zależy od indywidualnych predyspozycji i upodobań użytkowników. Dlaczego oświetlenie jest takie ważne? Odpowiednio dobrane, a na dodatek efektowne punkty oświetleniowe będą podkreślały walory danej aranżacji. Co ważne, można też wyeksponować określone strefy w urządzanym pomieszczeniu i atrakcyjnie zaakcentować elementy dekoracyjne.

Duża uwaga klientów została skierowana na oświetlenie w stylu glamour. Projekty oświetleniowe wykonane w takiej stylistyce ujmują wyrafinowanym i eleganckim charakterem. Uwagę przyciągają kryształowe kinkiety oraz żyrandole, których blask roztacza się bardzo efektownie w całym pomieszczeniu. Równie imponująco prezentują się lampy wiszące z kryształkami i ozdobnym abażurem. Dużą popularność zyskało też oświetlenie w stylu nowojorskim – bardzo eleganckie i stylowe.

Dla entuzjastów designerskich projektów przygotowane zostały z kolei projekty żyrandoli i lamp w geometrycznych kształtach, których konstrukcja opiera się na niklowanym metalu. Ciekawą propozycję stanowią także lampy sufitowe w kształcie kuli mieniącej się drobnymi kryształkami. Oświetlenie w stylu glamour idealnie komponuje się z pięknie wykończonymi aranżacjami, gdzie ważna jest wysoka estetyka a nawet ekskluzywny wygląd wnętrza. W pomieszczeniach glamour często współgrają ze sobą wysokogatunkowe tkaniny, nieszablonowe motywy ze szkła oraz przyciągające uwagę faktury.

Original price was: 1 499,00 zł.Current price is: 999,00 zł.