Produkty w sklepie

Oświetlenie – lampy w stylu nowojorskim

Atrakcyjne oświetlenie w stylu nowojorskim doskonale współgra z różnymi aranżacjami. Szeroki asortyment produktów umożliwia wybór idealnie pasujących wariantów do każdego pomieszczenia. Oferta produktowa jest tak zróżnicowana, że trafia nawet w oczekiwania i potrzeby najbardziej wymagających klientów.

W sklepie pasadenahome.pl proponowane są designerskie lampy w stylu nowojorskim – stołowe, wiszące, a także nowoczesne kinkiety. Połączenie metalu, chromowanych akcentów i efektownych tkanin umożliwia uzyskanie nieszablonowych projektów. Wszystkie oferowane wyroby oświetleniowe z ogromną dbałością o szczegóły – wysoka estetyka to niezastąpiony atut pięknej aranżacji. Uwagę przyciągają efektowne abażury oraz fantazyjnie wykonane podstawy lamp. Wśród wszystkich propozycji oświetleniowych można znaleźć zarówno klasyczne kształty pasujące do wnętrz o tradycyjnym charakterze jak i niezwykle interesujące motywy w geometrycznej formie.

Oświetlenie – lampy w stylu nowojorskim: elegancja i dobry styl
Kolorystyka skupia się głównie wokół klasycznej bieli i czerni, z ozdobnymi elementami w kolorze srebra i złota. Dla klientów, którzy preferują bardziej wyraziste odcienie przygotowane zostały projekty z abażurami w różnych kolorach. Wzornictwo w stylu nowojorskim wnosi do każdego pomieszczenia dużo dobrego stylu i elegancji. Oświetlenie nowojorskie dedykowane jest dla aranżacji o wyrafinowanym charakterze, gdzie użytkownicy z dużą skrupulatnością dobierają wszystkie detale.

Wśród interesujących produktów znajdują się piękne kinkiety szklane, projekty z dekoracyjnymi kryształkami, niebanalne lampy wiszące z kilkoma punktami światła oraz ozdobne lampy stołowe. Wszystkie oferowane wyroby oświetleniowe cechuje wysoka jakość w każdym aspekcie wykonania.