Nowoczesny kinkiet srebrny Manchester

Wysyłka towaru: 3 - 4 dni roboczych

948,99 

Nowoczesny kinkiet złoty Manchester. Półokrągły biały abażur został umieszczony na złotej ramie z metalowymi zdobieniami. Unikalna dekoracja na ścianę.

 

Zobacz także:
Nowoczesny kinkiet złoty Manchester. Półokrągły biały abażur został umieszczony na złotej ramie z metalowymi zdobieniami. Unikalna dekoracja na ścianę.

Udostępnij

Opis

Nowoczesny kinkiet srebrny Manchester. Półokrągły biały abażur został umieszczony na srebrnej ramie z metalowymi zdobieniami. Unikalna dekoracja na ścianę salonu, sypialni lub korytarza. Doskonale komponuje się w zestawieniu z lampą wiszącą z kolekcji Manchester.

Dane techniczne:
  • Szerokość: 38 cm
  • Wysokość: 60
  • Głębokość: 19 cm
  • Ilość źródeł światła: 3xE14 40W (niedołączone)

 

Konserwacja i użytkowanie

Nowoczesny kinkiet należy czyścić miękką i suchą szmatką. Pamiętaj, aby nie używać środków do czyszczenia metali, materiałów ściernych, takich jak twarde gąbki, zmywaki kuchenne.

Należy używać źródeł światła dostarczonych przez sprawdzonych i renomowanych producentów. Jeżeli dojdzie do uszkodzenia okablowania – natychmiast odłącz ją od zasilania. Wymiana przewodu powinna być przeprowadzona przez producenta, sprzedawcę lub osoby wykwalifikowane. Niewłaściwe użytkowanie produktu lub układu oraz rzeczy opisanych w instrukcji może skutkować nieszczęśliwymi wypadkami. Pasadena home & deco ani producent, nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenia, straty oraz koszty związane z nieprawidłową instalacją i użyciem jej produktów.

Informacje dodatkowe

Kolor

Biały, Srebrny

Zastosowane Materiały

Metal, Tkanina

Producent

Pasadena Home & Deco

Styl

Glamour, Klasyczny, Modern classic, Nowoczesny, Nowojorski, Nowojorski, Hamptons

Może spodoba się również…