Okrągły stolik w stylu japandi z tacą śr. 45 cm / 65 cm Ares

2 139,00 2 899,00 

Termin realizacji 6-8 tygodni.

 

Okrągły stolik w stylu japandi z tacą Ares o średnicy 45 lub 65 cm. Wykonany z obłogu dębowego, zaimpregnowany olejem, przypomina lity kawał drewna.

 

Możliwe wybarwienia:
      

 

SKU: Brak danych Kategorie: ,
Udostępnij

Opis

Okrągły stolik w stylu japandi z tacą o średnicy 45 lub 65 cm. Wykonany z obłogu dębowego przypomina lity kawał drewna. Zaimpregnowany olejem woskowym Rubio Monocoat Oil Plus 2C, na zdjęciach z ekspozycji widoczny w szlachetnym kolorze dębu (PURE), wygląda bardzo elegancko i nadaje wnętrzu przytulnego charakteru. Na zamówienie możemy wykonać stolik okrągły w innym wybarwieniu i wymiarze.

Dzięki prostemu i lekkiemu wzornictwu, stolik drewniany Ares współgra z większością sof i mebli wypoczynkowych. Każdy stolik jest wyjątkowy i niepowtarzalny, gdyż powstaje z naturalnego obłogu dębowego, który występuję w różnych fakturach, kolorystyce i usłojeniu.

Obłóg dębowy o grubości 1,5 mm jest na tyle gruby, że w przypadku drobnych rys lub uszkodzeń mechanicznych możemy zeszlifować część struktury drewna i zaimpregnować olejem, przez co mebel będzie wyglądał jak nowy. Stolik wykonany z obłogu jest dużo trwalszy i łatwiejszy w konserwacji niż odpowiednik fornirowany.

Specyfikacja:
– dostępne rozmiary (średnica x wysokość):
a) mały: 45 x 46 cm
b) duży: 65 x 38 cm
– impregnowany olejem Rugio Monocoat Oil Plus 2C
– wykończenie obłóg dębowy flader 1,5 mm
– dostępne wybarwienia: PURE, NATURAL, BLACK
– waga: mały 7 kg, duży 10 kg

Konserwacja:
Zalecamy konserwację środkiem Rubio Monocoat Surface Care, który czyści i konserwuję powierzchnie mebli olejowanych. Wystarczy spryskać powierzchnię stolika i dokładnie rozprowadzić środek za pomocą ścierki z microfibry (ewentualny nadmiar należy wytrzeć), a następnie zostawić na 15 minut do wyschnięcia. Środek należy stosować maksymalnie raz w tygodniu.

Nasze produkty z kategorii Stoliki możesz obejrzeć i zamówić w naszym Showroom’ie w Białymstoku lub online, np. mailowo pod adresem showroom@pasadenahome.pl lub telefonicznie pod numerem 695 149 180.

Każdy stolik jest unikatowy, dlatego mogą pojawić się różnice w wybarwieniu lub ułożeniu słojów między poszczególnymi modelami. Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 2%

Informacje dodatkowe

Waga 10 kg
Zastosowane Materiały

Drewno

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości anulowania / zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).

Wysokość

38 cm, 46 cm

Styl

Hamptons, Japandi, Klasyczny, Modern classic, Nowoczesny, Nowojorski, Nowojorski, Hamptons

Może spodoba się również…