Stolik kawowy w stylu japandi 60 / 65 cm / 80 cm Otis

2 299,00 2 499,00 

Termin realizacji 6-8 tygodni.

 

Stolik kawowy w stylu japandi Otis,  o średnicy 65 lub 80 cm i wysokości 45 cm lub o średnicy 65 cm i wysokości 38 cm. Zaimpregnowany olejem Rubio, który podkreśla kolor naturalnego dębu. Wykończenie obłóg dębowy flader 1,5 mm. Na zdjęciach prezentujemy stolik Otis w kolorach Pure i Natural.

 

Jeżeli chcesz zmienić rozmiar – zadzwoń lub napisz, ten model wykonujemy na zamówienie.

 

Możliwe wybarwienia:
      

SKU: Brak danych Kategorie: ,
Udostępnij

Opis

Stolik kawowy w stylu japandi Otis o średnicy 60 cm i wysokości 38 cm oraz 65/80 cm i wysokości 45 cm. Okrągły kształt stolika przypomina monolit, lity kawał drewna. Zaimpregnowany olejem Rubio Monocoat Oil Plus 2C, na zdjęciach w szlachetnym kolorze naturalnego dębu (NATURAL) wygląda bardzo elegancko i nadaje wnętrzu przytulnego charakteru. Możliwe inne wybarwienia i wymiary.

Dzięki prostemu i lekkiemu wzornictwu, stolik kawowy w stylu japandi Otis współgra z większością sof i mebli wypoczynkowych. Każdy stolik jest wyjątkowy i niepowtarzalny, gdyż powstaje z naturalnego obłogu dębowego, który występuję w różnych fakturach, kolorystyce i usłojeniu.

Obłóg dębowy o grubości 1,5 mm jest na tyle gruby, że w przypadku drobnych rys lub uszkodzeń mechanicznych możemy zeszlifować część struktury drewna i zaimpregnować olejem, przez co mebel będzie wyglądał jak nowy. Stolik wykonany z obłogu jest dużo trwalszy i łatwiejszy w konserwacji niż odpowiednik fornirowany.

Specyfikacja:
– dostępne średnice: 60 cm/ h 38 cm LUB  65 cm lub 80 cm h/45 cm

– wysokość: 45 cm
– impregnowany olejem Rugio Monocoat Oil Plus 2C
– wykończenie obłóg dębowy flader 1,5 mm
– możliwe wybarwienia: NATURAL, PURE, BLACK
– waga: ok. 15 kg

Konserwacja:
Zalecamy konserwację środkiem Rubio Monocoat Surface Care, który czyści i konserwuję powierzchnie mebli olejowanych. Wystarczy spryskać powierzchnię stolika i dokładnie rozprowadzić środek za pomocą ścierki z microfibry (ewentualny nadmiar należy wytrzeć), a następnie zostawić na 15 minut do wyschnięcia. Środek należy stosować maksymalnie raz w tygodniu.

Każdy stolik jest unikatowy, dlatego mogą pojawić się różnice w wybarwieniu lub ułożeniu słojów między poszczególnymi modelami. Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 2%

Nasze produkty z kategorii Stoliki możesz obejrzeć i zamówić w naszym Showroom’ie w Białymstoku lub online, np. mailowo pod adresem showroom@pasadenahome.pl lub telefonicznie pod numerem 695 149 180.

 

Informacje dodatkowe

Waga 2 kg
Zastosowane Materiały

Drewno

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości anulowania / zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).

Waga

20 kg

Wysokość

38 cm, 45 cm

Styl

Hamptons, Japandi, Klasyczny, Modern classic, Nowoczesny, Nowojorski, Nowojorski, Hamptons

Może spodoba się również…