Nowoczesny okrągły stół rozkładany Demi 130-230 cm

4 399,00 4 779,99 

Termin realizacji: 10 – 12  tygodni

 

Wybarwienia stołów fornirowanych dostępnych dla stołów rozkładanych.

Udostępnij

Opis

Nowoczesny drewniany okrągły stół okrągły rozkładany

Nowoczesny okrągły stół rozkładany Demi na solidnej bukowej nodze. Cały mebel wykonany z naturalnego drewnianego forniru i pokryty półmatowym lakierem. Stół rozsuwany Demi ma dwie wkładki chowane w środku mebla, dzięki którym przedłużysz blat o 50 lub 100 cm. Rozkładanie jest bardzo łatwe i komfortowe, tj. za pomocą prowadnicy synchronicznej – odsuwasz jeden bok i dokładasz jedną lub dwie dostawki. Duży nowoczesny okrągły stół rozkładany Demi pasuje do jadalni w stylu nowoczesnym. Możesz także dokupić transparentną matę ochronną na blat.

Nowoczesny drewniany okrągły stół rozkładany. Specyfikacja:

  • Blat: fornir dębowy dostępny w różnych wybarwieniach
  • Łatwe rozkładanie – prowadnica synchroniczna
  • Dostawki chowane pod blatem (2 x 50 cm)
  • Noga z drewna bukowego fornirowana dębem
  • Prosty montaż – blat do skręcenia z nogą
  • Średnica blatu: 130 cm
  • Długość blatu po rozłożeniu: 180/230 cm
  • Wysokość: 76 cm
  • Możliwość dokupienia maty ochronnej o średnicy stołu przed rozłożeniem

Stół kuchenny jest nieodzownym elementem każdego domu. Służy nam zarówno na co dzień, jak i przy ważnych okazjach. Dlatego w Pasadena home & deco znajdziesz stół okrągły, prostokątny lub rozkładany, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą stołów. W naszym sklepie dopasujesz także krzesła tapicerowane z możliwością zmiany tkaniny.

Każdy blat jest unikatowy, dlatego mogą pojawić się różnice w wybarwieniu lub ułożeniu słojów między poszczególnymi modelami i elementami stołu. Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 2%. Nowoczesny drewniany stół okrągły rozkładany Demi jest produkowany w Polsce na zamówienie klienta. Mebel do samodzielnego montażu.

Informacje dodatkowe

Rozkładany

Tak

Zastosowane Materiały

Drewno, fornir drewniany

Styl

Nowoczesny

Producent

Pasadena Home & Deco

Wybarwienie

Drewno/marmur/granit są materiałami naturalnymi, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia, są cechami typowymi i nie stanowią podstawy do reklamacji.

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości anulowania / zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).

Może spodoba się również…